Завдання закладу спрямовані на створення сприятливих умов для повноцінного дошкільного дитинства, формування основ базової культури особистості, розвиток психічних і фізичних якостей, гуманних взаємин у дитячому колективі, підготовка дітей до життя в сучасному суспільстві.
Сьогодні основною турботою дорослих, має бути прояв максимальної людяності, захист дітей, забезпечення їхнього конституційного права на здоров’я і повноцінне життя.
Виховання міцного, фізично підготовленого підростаючого покоління є одним з найважливіших завдань в системі національної освіти.
Фізично здорова дитина – це здорова психіка, здорова духовність і достатній обсяг набутих знань.

«… турбота про здоров’я – це найважливіша праця вихователя. Від життєрадісності, бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої сили». (В.О.Сухомлинський)

Особлива увага приділяється фізичному вихованню та оздоровленню дітей. Для вирішення поставлених завдань є всі необхідні умови: функціонує музично-спортивна зала, яка оснащена необхідним спортивним інвентарем, відповідно санітарно-гігієнічним і педагогічним нормам та вимогам техніки безпеки. В кожній віковій групі є спортивні куточки для самостійної рухової активності.
Оскільки пріоритетним напрямком роботи ЗДО є художьно-естетичний розвиток дітей в закладі функціонує гурток «Дивовижний світ паперопластики».
Основним акцентом у освітньому процесі закладу є максимальна гуманізація педагогічного процесу, яка сприяє позитивному результату у засвоєнні дітьми знань, умінь навичок, у готовності до шкільного навчання дітей – випускників, відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти, комплексної Освітньої програми для дітей від двох до семи років«Дитина».
Зусиллями колективу дошкільного навчального закладу та батьків створено здоров’язберігаючий і освітній простір, який забезпечує атмосферу комфорtтного особистісного зростання малечі.