• Ви знаходитесь тут:

• Інформація про наш заклад

/Files/images/Рисунок2.jpg/Files/images/Рисунок4.jpg

ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 605 загального типу

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №605 Оболонськогорайону м. Києва заснований на комунальній власності територіальної громади міста Києва, віднесений до сфери управлінняОболонської районної в місті Києві державної адміністрації і підпорядкований управлінню освітиОболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

Заклад працює з 1977року, розрахований на 14 груп, 250 місць для дітей від 1 до 6 (7) років.

Режим роботи: з 7.00 до 19.00

Приймаємо дітей: з 1,5 року до 6 років

На данний момент функціонує 6 груп: 2 групи - діти раннього віку, 4 групи - діти дошкільного віку.

Садочок працює п’ять днів на тиждень з двома вихідними (субота, неділя)

за 12-годинним режимом з 7.00 до 19.00.

Режим дня в закладі установлено у відповідності з віковими особливостями дітей та сприяє їх гармонійному розвитку.
Режим роботи груп та навчальне навантаження визначаються Статутом ДНЗ та не перевищують норми допустимих навантажень, що визначені на основі рекомендації органів охорони здоров’я та відповідними вимогами державного освітнього стандарту.
Навчальний рік у дошкільному закладі починається з 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року. З 1 червня по 31 серпня (літній оздоровчий період) у дошкільному закладі проводиться оздоровлення дітей.
Дошкільний заклад здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення. План роботи схвалюється педагогічною радою закладу, затверджується і погоджується з районним відділом освіти.